פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00  
מיספר ספק משהב"ט
מיספר ספק משהב
מערכת ניווט Novogo I905 iGO Primo GPS
מערכת ניווט Novogo I905 iGO Primo GPS
מחיר מבצע: 968 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

תיקון סמסונג גלקסי בחולון

 

מעבדת גלקסי
תיקון גלקסי
 תיקון גלקסי בחולון

כל תושב חולון שיש ברשותו מכשיר גלקסי של סמסונג יכול לקבל שירות של תיקון גלקסי בחולון דרך מעבדות סמארטפונים מקצועיות. לכל תקלה במכשיר, אם בחומרה ואם בתוכנה, יש פתרון מתאים.


 


בחר/י את סוג התקלה

 


תיקון סמסונג גלקסי בחולון

נכון להיום, סמסונג גלקסי הוא אחד משני המכשירים הסלולריים המבוקשים ביותר בכל העולם, וגם בישראל. היריב שלו, למקרה שלא ניחשתם, הוא האייפון של חברת אפל. נראה כי התחרות צמודה, אך הנתונים עומדים לטובת מכשיר הגלקסי של חברת סמסונג.

על כן, בכל רחבי הארץ יש אנשים רבים שיש להם את מכשיר סמסונג  הגלקסי. לא כמו מכשירים ישנים כדוגמת אלו של נוקיה שהיו שורדים כמעט הכל, כולל נפילות, מנה גדושה של מים או אפילו חדירה של חומרים סמיכים שקשה מאוד לנקות אותם, הסמארטפונים הם רגישים הרבה יותר. היות וכך, תיקון גלקסי בחולון הוא שירות נפוץ וכל מי שחווה תקלה כלשהי יכול לקבל את הפתרון דרך מעבדתתיקון גלקסישבה טכנאים מקצועיים מתחום הסמארטפונים.

החלפת מסך בגלקסי

אחת התקלות הנפוצות ביותר במכשיר הגלקסי היא זו הקשורה למסך. כאשר המסך של המכשיר גלקסינישבר או אינו עובד כראוי, כל המכשיר הוא אינו בר שימוש שכן בלעדי תצוגה או תגובה של המסך אי אפשר לעשות דבר, אפילו לא לענות לשיחות נכנסות או להוציא שיחות, הרי אין מקשים מובנים במכשיר כמו במכשירים ישנים.

כאשר המסך לא מגיב או אין בו תצוגה, ניתן לבצע החלפת מסך סמסונג  בגלקסי במהירות ובקלות. אחרי כשעה במעבדה מקצועית לתיקון המכשיר, אפשר לחזור להשתמש במכשיר כאילו לא קרה דבר.

תיקון כפתורים בגלקסי

עוד תקלה נפוצה היא זו שקשורה לכפתורים של הגלקסי, מעבדת תיקון גלקסי בחולון יכולה לטפל גם בבעיה הזו, בין אם מדובר בכפתור התפריט הראשי ובין אם כפתורים אחרים, למשל אלו השולטים בסאונד של המכשיר, כפתור הנעילה של המכשיר וכן הלאה.

דברים שכדאי לדעת על תיקון גלקסי בחולון

לא משנה מה התקלה שאתם חווים במכשיר, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות אל מעבדה מקצועית. אומנם יש באינטרנט סרטונים שמסבירים איך לעשות עבודות תיקון באופן עצמאי, אך אלו אינם פשוטים כפי שהם נראים.

בבחינת המחיר המוצע עבור כל פעולת תיקון, בין אם מדובר במסך, בכפתורים, ברמקול וכדומה, יש לבדוק את מקוריות החלקים שמחליפים ולבדוק את תקופת האחריות שמקבלים עליהם.

קרן אלקטרוניקה - מעבדה המקצועית ל-

  תיקון גלקסי

מפת הגעה >    

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS