פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

מוטורולה
מוטורולה
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE 2 PREMIUM
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE 2 PREMIUM
מחיר מבצע: 1,049 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

תיקון בעית קליטה בגלקסי

 

תיקון בעיות קליטה בגלקסי

לא משנה כמה מתקדם מכשיר הגלקסי שיש ברשותכם, כל אחד מכם יכול לחוות בעיות קליטה במכשיר. תיקון בעיות קליטה בגלקסי יכול להתבצע עבור כל דור של המכשיר, ותוך זמן קצר.

סמארטפון הוא הרבה יותר מטלפון סלולרי רגיל, וזה כולל את מכשיר הגלקסי. מי שיש לו את מכשיר הגלקסי של סמסונג זוכה למעשה במכשיר בעל שימושיות רבה שנותן לו גישה לתכנים באינטרנט, אפליקציות שאפשר להוריד כדי להפוך את החיים הטכנולוגיים ליעילים עוד יותר, לעשות שיחות וידאו ועוד. כל הפעולות האלה שהגלקסי מציע מותנות בדבר אחד חשוב מאוד, והוא הקליטה של המכשיר. במילים אחרות, בלעדי הקליטה, אין אפשרות לגשת לאינטרנט, לעשות שיחות וידאו וכן הלאה. אפילו יכולה להיות בעיה עם שיחות רגילות או שליחה וקבלה של מסרוני טקסט, שאלו הם דברים בסיסיים ביותר. במקרים כאלו, תיקון בעיות קליטה בגלקסי יפתור את הכל ויחזיר את המכשיר למצב האופטימלי שלו.

בעיות קליטה בגלקסי – מה עושים?

כאמור, כאשר אין קליטה בגלקסי המכשיר לא מתפקד כראוי. עד אשר הבעיה תטופל, המכשיר הופך להיות על תקן חסר תועלת בעבור המשתמש, כיוון שהפונקציות המיוחדות שהוא מציע אינן נגישות לו. מכיוון שבעיות קליטה הן נפוצות,תיקון בעיות קליטה בגלקסיהוא שירות נפוץ שאותו אפשר להשיג בכל מעבדת סמארטפונים ברחבי הארץ.

כאשר מגיעים עם המכשיר אל המעבדה, הדבר הראשון שראוי שייבדק הוא ההגדרות של המכשיר. את הבדיקה הזו אתם יכולים לעשות גם בעצמכם, אך הטכנאים במעבדה יבצעו אותו גם הם כדי לשלול סופית את האפשרות להגדרות לא נכונות לפני שיתחילו לפרק את המכשיר.

במידה וההגדרות תקינות, תיקון בעיות קליטה בגלקסי יצריך בחינה פיזית של המכשיר. ייתכן שהבעיה נובעת עקב אנטנה סלולארית פנימית פגומה. כל דבר שיכול לגרום לבעיות קליטה ייבדק, עד ששורש הבעיה יימצא. תקלה באנטנה יכולה להתרחש לאחר שהמכשיר קיבל מכות חזקות. במקרים אחרים, הבעיה באנטנה נובעת בשל בלאי של זמן ושימוש במכשיר זמן מה לאחר שנרכש.

תיקון גלגסי בחולן -במעבדת שירת לגלקסי

במקרים מסוימים, עבודת התיקון היא פשוטה, אם ההגדרות הן שיצרו את הבעיה. במקרים אחרים, צריך להחליף רכיבים פגומים.

בין אם מדובר בגלקסיs3או דור אחר, חשוב להפקיד את המכשיר בידי אנשים מקצועיים שיכולים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, אם יש צורך להחליף חלק כלשהו, רצוי שהחלק החלופי יהיה חדש, מקורי ומותאם למכשיר.

בדיקה אישית בבית

לפני שאתם מגיעים למעבדה, במידה והבעיה אינה קשורה לרכיב לא תקין, אתם יכולים לנסות לפתור בעיית קליטה בגלקסי בעצמכם. כדאי לכם לבדוק את ההגדרות של המכשיר. בנוסף, פעולה פשוטה כמו כיבוי המכשיר והדלקה שלו יכולה להחזיר את הקליטה.

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS