פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
מחיר מבצע: 1,199 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

נוסע לחו"ל? קח איתך מכשיר ניווט GPS

 
 

נוסע לחו"ל? קח איתך מכשיר ניווט  GPS

בשנים האחרונות כמעט כל אלה, הנוסעים לחו"ל ושוכרים רכב, לוקחים איתם מהארץ מכשיר ניווטGPS. מדובר באחד מפתרונות הניווט המתקדמים ביותר שעבר לא מעט תהפוכות ושינויים בשנים האחרונות. בהשוואה לאמצעי ניווט אחרים, המוצעים גם כן, מציע מכשיר זה יתרונות רבים, ההופכים אותו למענה מצוין לנוסעים לחו"ל. מדוע כדאי להשתמש בו בחו"ל ומדוע הוא טוב יותר מכל פתרון אחר? התשובה, לפניכם.

מדוע כדאי לקחת איתנו את ה –GPS   לחו"ל

מטיילים רבים נוהגים לשכור רכב בחו"ל, כדי להגיע באופן עצמאי ממקום למקום וליהנות מנקודות קסומות ביעד שאליו נוסעים, נקודות שלא תמיד ניתן להגיע אליהן באמצעות תחבורה ציבורית. כשמדובר במדינה בחו"ל, ביעד שמעולם לא ביקרנו בו בעבר, לא תמיד קל למצוא את הדרך ולא תמיד פשוט גם להבין את שלטי ההכוונה. בדיוק לשם כך מוצע לנו פתרון טכנולוגי מתקדם – מכשיר ניווט  GPS.  המכשיר, שנחשב לאחד הפיתוחים המובילים ביותר בתחום הניווט, הוא מכשיר אמין במיוחד. שלא כמו הטלפון החכם שלנו, שמציע אפליקציות ניווט שונות, הוא בעל יכולת גבוהה במיוחד לקליטת לוויינים ולכן גם אפשר לסמוך עליו בכל מקום והוא מציע פריסה רחבה מאד. בנוסף, הוא עובד  Offline  וגם כולל, במסגרתו, כלים שונים. שלא כמו השימוש במפות, למשל, קל מאד להיעזר בו. לא צריך להבין סימנים מיוחדים או כיוונים. ההכוונה הניתנת בו ברורה וקלה להבנה וניתן להיעזר בו בכל עת.

כן, אני רוצה לרכוש מכשיר ניווט GPS  ייעודי

פתרון מצוין לכל יעד

בין אם נוסעים ליעד קרוב או ליעד רחוק מאד, מכשיר ניווט זה יכול להיות פתרון מצוין שקל להשתמש בו. הוא מוצע כיום בטווח רחב של מחירים ואפשר גם למצוא אותו בגרסאות שונות ובדגמים שונים. לפני הנסיעה לחו"ל אפשר להעביר ישירות אל המכשיר את מפות היעד שאליו נוסעים, וכבר עם ההגעה ותחילת הנסיעה ביעד החדש ניתן להפעיל אותו להתחיל להשתמש בו בקלות רבה. במידה ומשנים את המסלול, המכשיר "מתאפס" ומציע פתרון אחר, בהתאם לדרך החדשה שנבחרה. הוא מתאים את עצמו לנסיעה עצמה ומנווט בהתאם לצורך. הוא יכול להתאים גם למי שאיננו מנוסה במכשיר או מעולם לא השתמש בו.

אפליקציה לטלפון או מכשיר ניווט  GPS?

הטלפונים החכמים של היום תומכים  בקליטת לוויני  GPS  ומאפשרים ניווט בארץ ובחו"ל ללא צורך במכשירים נוספים. עם זאת, ניווט מהטלפון בעל מספר חסרונות שבולטים במיוחד בניווט מחוץ לתחומי המדינה:

1.    קליטת לווינים במכשיר הסלולארי חלשה יחסית ולכן הוא נוטה לאבד כיוון הן במקומות מרוחקים מאנטנות סלולאריות והן במרכזי ערים גדולות בגלל ההפרעה של בניינים גבוהים.

2.    אפליקציות ניווט חינמיות, לדוגמא  WAZE,  מסתמכות על העברת נתונים סלולארית ולכן דורשות גלישה שעלולה לעלות ביוקר.

3.    הפעלת ניווט מהטלפון מרוקנת את הסוללה במהירות.

בניגוד לאפליקציית ניווט שמורצת ממכשיר הטלפון, תוכנות ניווט שמשולבות בתוך מכשיר ניווט ייעודי אמינות לשימוש ונטולות את החסרונות המוזכרים לעיל. מכשיר ניווט  GPS ייעודי אינו צורך גלישה, קולט לווינים בצורה רציפה ובטוחה, לא מנתק את הניווט באם יש שיחה נכנסת ולא מרוקן את הסוללה במהירות.

 

מומלץ לבדוק את כל אפשרויות הניווט טרם הנסיעה לחו"ל ולהוריד, לרכוש או להשכיר תוכנות ניווט הכוללות מפות של מדינה אליה אתם נוסעים.

לרכישה ושדרוג של תוכנות ניווט הקליקו כאן

ושתהיה לכם נסיעה מהנה ובטוחה!

 

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS