פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

נרתיק דמוי ספר מקורי לקורא ספרים ONYX BOOX NOTE 2/3
נרתיק דמוי ספר  מקורי לקורא ספרים ONYX  BOOX NOTE 2/3
מחיר מבצע: 239 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת שקע אוזניות באייפון

 

החלפת שקע אוזניות לאייפון

שקע אוזניות לאייפון הוא חלק חשוב במכשיר שכן הוא משמש לחיבור אוזניות איתן אפשר לשמוע סאונד מבלי להפריע לסביבה בכל עת שרוצים. על כן, במקרים של תקלה, ניתן לבצע החלפת שקע אוזניות לאייפון ולחזור לשימוש תקין.

מכשיר האייפון הפך להיות מכשיר הסלולר הפופולארי ביותר בישראל. לרבים מאתנו, אפילו כאלו השייכים לדורות קודמים, יש את המכשיר ואנחנו מוצאים בו לא רק שימוש אלא גם עניין רב. עם הדגמים המתקדמים יותר של האייפון, המשתמשים זוכים לחוויית שימוש יוצאת דופן שחיכו לה שנים על גבי שנים.

אבל עם כל התחכום שלו, גם מכשיר האייפון יכול להתקלקל או להיהרס, והוא לא עמיד בפני תקלות. אדרבא, מכיוון שהוא כולל טכנולוגיה מורכבת כל כך, יש לו נטייה גבוהה יותר לתקלות. לשם כך, יש מגוון רחב של כיסויים, גם אופנתיים ויפים מאוד, שנותנים למכשיר הגנה מסוימת. אבל יש דברים שאי אפשר למנוע, כמו למשל הצורך בביצוע החלפת שקע אוזניות לאייפון כדי שאפשר יהיה להאזין לסאונד מבלי להפריע לסביבה.


החלפת שקע אוזניות באייפון– למה זה מה כל כך חשוב?החלפת שקע אוזניות באייפון

 

כשאנחנו בדרכים, ברחוב או נוסעים עם תחבורה ציבורית, שקע האוזניות של האייפון מאפשר לנו לשמוע את הסאונד המבוקש מבלי להפריע לסביבה, בין אם אנחנו מאזינים לקבצי מוסיקה, רואים סדרות או סרטים וכדומה. החלפת שקע אוזניות לאייפון היא לא הפעולה החשובה ביותר בכל הקשור לתיקון המכשיר, אבל היא הכרחית וחיונית עבור מי שנמצא בדרכים רוב הזמן יחד עם עשרות או מאות אנשים זרים ואינו רוצה להפריע להם. כמו כן, שקע האוזניות מאפשר שמירה על פרטיות, למשל אם צופים בסרטונים אישיים ולא רוצים שאנשים בסביבה ישמעו מה נאמר או מתרחש בהם.

החלפת שקע אוזניות לאייפון היא פעולה הכרחית כאשר השקע לא עובד כראוי ואינו קולט את האוזניות או כאשר הוא הרוס. לכל תקלה באייפון יש מענה ופתרון, והשקע אינו יוצא מן הכלל. ניתן להחליף את השקע לפי צורך וכך לחזור לשימוש מלא במכשיר.

תיקון תקלות בשקע האוזניות

כשיש תקלה בשקע של האוזניות, אי אפשר לחבר את האוזניות כדי להקשיב למוסיקה, סרטונים ואפילו לא כדי לנהל שיחת טלפון או וידאו עם מישהו, שהרי אי אפשר לחבר את האוזניות לשקע או שהשקע אינו קולט את האוזניות.

החלפת שקע אוזניות לאייפון היא דבר פשוט יחסית בתחום תיקון האייפון על כל סוגיו. לא משנה אם מדובר באייפון 5 או מכשיר מדגם קודם, ההחלפה פשוטה ומהירה יחסית והעלות שלה נמוכה. על כן, אין סיבה להשתהות ומהר מאוד אפשר לחזור לשגרה.

עם זאת, ראוי לציין כי החלפת שקע אוזניות לאייפון צריכה להתבצע על ידי טכנאי אייפון מקצועיים כדי שההחלפה תיעשה תוך רגישות ומיומנות בידיים ומבלי ליצור נזק נוסף למכשיר.

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS