פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

מוטורולה
מוטורולה
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
מחיר מבצע: 1,199 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת סוללה לאייפון

החלפת סוללה לאייפון

החלפת סוללה לאייפון היא דבר חשוב על מנת להמשיך ליהנות משימוש במכשיר לזמן רב ככל האפשר מבלי שיהיה צורך להטעין את המכשיר לעתים קרובות. ראוי להחליף את הסוללה בסוללה מקורית.

 סוללה לאייפון

 

ככל שהשימוש שלנו במכשיר האייפון גובר, כך חיי הסוללה קצרים יותר. כמו כן, חיי הסוללה עד לרגע שבו צריך להטעין אותה משתנים בהתאם לסוג השימוש שלנו במכשיר. לדוגמא, שיחות טלפון צורכות כמות קטנה יותר של חייה הסוללה לעומת משחקים או גלישה באינטרנט. אך לא משנה כמה אנחנו משתמשים בסוללה, מתישהו נצטרך לבצע החלפת סוללה לאייפון כדי לחזור לשימוש שאליו התרגלנו כך שהטענת הסוללה לא תצטרך להיות בהפרשי זמן קטנים מדי.

קצת על חיי הסוללה של האייפון

כאמור, הזמן שבו צריך לעשות החלפת סוללה לאייפון 5 או לאייפון מדור קודם תלוי בסוג השימוש שלנו במכשיר ובתדירות השימוש, אבל כל אחד מאתנו בסופו של דבר יצטרך להחליף את הסוללה; אם לא בעקבות קיצור החיים שלה, אזי בעקבות הרס כלשהו שנוצר לה.

מלבד השימוש במכשיר וניצול חיי הסוללה, חשוב להבין את המשמעות של זמן הטעינה של המכשיר. כאשר מטעינים את המכשיר לזמן ארוך מדי, חיי הסוללה מתקצרים באופן אוטומטי. זו הסיבה שחשוב להוציא את המכשיר מהטענה ברגע שהוא מודיע על כך שהסוללה טעונה במלואה.החלפת סוללה באייפוןהחלפת סוללה באייפון בצורה מקצועית

בין אם אתם צריכים החלפת סוללה לאייפון 5 או לדור אחד, ולא משנה מה הסיבה לכך שאתם צריכים סוללה חדשה, ההחלפה צריכה להתבצע על ידי מקצוענים בתחום, מעבדה או טכנאי. חשוב לבדוק שהמעבדה או הטכנאי הם בעלי התמחות בתיקון מכשירים של חברת אפל ובפרט תיקון מכשיר האייפון.

כאשר אתם צריכים להחליף את הסוללה של המכשיר, ההתלבטות העיקרית שלכם היא ללא ספק בחירה בין סוללה מקורית לבין סוללה שאינה מקורית. ההתלבטות הזו נובעת בשל הבדלי המחיר- החלפה של סוללה מקורית ישנה של אייפון 5 למשל בסוללה מקורית חדשה עולה בערך 300 ₪, בעוד שמחיר החלפת סוללה שאינה מקורית הוא נמוך יותר. אם אתם רוצים סוללה שתחזיק מעמד זמן מרבי ואתם רוצים שימוש מיטבי במכשיר האייפון, מומלץ להחליף את הסוללה הישנה באחת חדשה מקורית.

סוללה לאייפון

איך לשמור על הסוללה?

יש כמה דרכים שבהם אפשר לשמור על הסוללה של האייפון וכך להימנע מביצוע החלפת סוללה באייפון בשלב מוקדם יחסית. הסוללה של האייפון יכולה להחזיק מעמד זמן רב אם יודעים איך להשתמש במכשיר כך שניצול זמן הסוללה יהיה חסכוני יותר:

הגדרות תצוגה- שינוי בהגדרות תצוגה יכול להקטין במידה מסוימת את ניצול חיי הסוללה. כדאי להתחיל עם הגדרות הקשורות לתאורה של המסך ולהחשיך מעט את התצוגה.

הגנה על המכשיר- כדי למנוע נזק לסוללה אפשר להגן על המכשיר מפני פגיעות, חבטות ואפילו מפני נוזלים. אפל מציעה אביזרים שמשמשים להגנה על המכשיר, וכך גם הסוללה מוגנת.

הטענה- כאמור, יש לשים לב שהמכשיר לא מחובר לחשמל זמן רב מדי כי הטענה מעבר לזמן הרצוי מקצרת את חיי הסוללה.החלפת סוללה לאייפון 3GS120  ש"ח
החלפת סוללה  לאייפון     499 ש"ח
 החלפת סוללה  לאייפון   4S
109  ש"ח
החלפת סוללה  לאייפון     5119  ש"חהחלפת סוללה לאייפון -לשימוש מיטבי

כאשר מבחינים כי הסוללה של האייפון אינה מצליחה לשרוד את הזמן ששרדה בחודשים הראשונים והיא נגמרת מהר מדי (גם כשלא נעשה במכשיר שימוש יוצא דופן שצורך הרבה סוללה), החלפת סוללה לאייפון היא שירות נחוץ.

הסוללה של מכשיר האייפון היא החלק שיכריע כמה זמן נוכל להשתמש במכשיר לפני שנצטרך להטעין אותו. כאשר השימוש במכשיר הוא ארוך מאוד וכולל שיחות וידאו, צפייה בסרטים ובעצם כל מה ש"אוכל" את הסוללה מהר יותר, כך זמן הפעולה של המכשיר ללא טעינה יהיה קצר יותר.

כל זמן שלא עושים שימוש יוצא דופן במכשיר ורואים שלאורך זמן הסוללה מחזיקה מעמד הרבה פחות זמן, ככל הנראה החלפת סוללה לאייפון היא פעולת תיקון שצריך לבצע.

החלפת סוללה באייפון – מתי ולמה צריך את זה?

בסופו של דבר, כל סוללה תחווה עם הזמן ירידה בתוחלת החיים שלה בין הטענה אחת להטענה הבאה. זה קורה גם בטלפונים סלולריים ישנים מאוד שכל הפעולות שהם מציעים הן ביצוע שיחות ושליחת/קריאת מסרונים.

כשמדובר במכשירים ישנים מאוד, תוחלת חיים קצרה במיוחד של הסוללה היא הזדמנות מצוינת להחליף את המכשיר ולהשתדרג במכשיר מתקדם יותר. לעומת זאת,החלפת סוללה לאייפוןהיא הבחירה של משתמשי האייפון, שהרי מדובר במכשיר שעלותו גבוהה במיוחד, ולכן משתלם יותר להחליף את הסוללה שלו.

הצורך לבצע החלפת סוללה לאייפון 5 או דורות ישנים יותר של האייפון יכול לנבוע מכמה תקלות נפוצות בסוללה, והן:

  • מכשיר האייפון נכסה כאשר הוא עומד על 20 אחוז
  • הסוללה של המכשיר נגרמת מהר מדי
  • המכשיר נכבה נדלק

איך מחליפים סוללה לאייפון?

החלפת סוללה באייפון היא פעולה פשוטה למדי, אם כי היא משתנה מדגם אחד לדגם אחר. לדוגמא, באייפוןgs3 צריך לפרק את המכשיר כולו, כולל את לוח האם, על מנת להחליף את הסוללה. לעומת זאת, במכשירי אייפון דור 4 ומעלה, כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את שני ברגי המכסה האחורי של המכשיר ובורג נוסף פנימי שמחזיק את הסוללה במקומה.

זמן העבודה הכולל עומד על בערך שעה, עבור כל דגמי האייפון.

למה צריך מעבדה?

שלא כמו טלפונים סלולריים ישנים שבהם פירוק והרכבת המכשיר לצורך החלפת הסוללה הם דבר פשוט, מכשיר האייפון הוא הרבה יותר מורכב מזה. מי שאין לו את הניסיון, המיומנות והידיים העדינות שצריך כדי לבצע את העבודה, עלול להרוס רכיבים במכשיר.

רק מעבדת אייפונים מקצועית יכולה לעשות את העבודה מבלי ליצור נזק למכשיר, אסתטי או חמור יותר.

היום יש מאות מעבדות אייפונים בכל רחבי הארץ, וחשוב לעשות את הבחירה הנכונה כדי לקבל את השירות הטוב ביותר. כדאי לשים לב לחלקים בהם המעבדה משתמשת- מקוריים או לא? ולמחירים- האם המחיר גבוה בשל איכות החלקים והשירות? מחיר נמוך מדי יכול להדליק נורה אדומה.

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS