פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

צ.ה.ל
צ.ה.ל
ספר אלקטרוני Onyx Boox Page
ספר אלקטרוני Onyx Boox Page
מחיר מבצע: 999 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מצלמה קידמית לגלקסי

החלפת מצלמה קדמית לגלקסי

המצלמה הקדמית של הגלקסי מאפשרת צילום ברזולוציה גבוהה ביחס לטלפון סלולרי. השימושיות שלה רבה, אבל היא עלולה להתקלקל. הנה מה שצריך לדעת על החלפת מצלמה קדמית לגלקסי כאשר היא לא פועלת או נשברת.

המצלמה הקדמית של מכשיר הגלקסי היא רכיב חשוב ובלתי נפרד ממנו. המצלמה הקדמית יכולה להיות שימושיות מאוד לכל מי שיש בבעלותו את המכשיר. בין השאר, היא מאפשרת לעשות שיחת וידאו דרך המכשיר הסלולרי כך ששני הצדדים יכולים לראות אחד את השני במהלך השיחה. בשל הרזולוציה הנהדרת שהיא מציעה, שיחת הוידאו מהנה ונעימה לעין.

המצלמה הקדמית היא שימושית גם כאשר רוצים לעשות תמונה עצמית, הידועה בשמה העממי "סלפי", כיוון שאפשר לראות על גבי המסך את מה שעדשת המצלמה רואה ולתפוס בקלות את הרגע המושלם!

אבל, יחד עם העובדה שהיא שימושית מאוד ומאפשרת צילום עצמי איכותי ושיחות וידאו, היא מועדת לתקלות כיוון שהיא חשופה כמעט כל עת, ולכן היא בדרך כלל רגישה הרבה יותר מהמצלמה האחורית. ללא המצלמה הקדמית, היקף הטכנולוגיה של מכשיר הגלקסי והשימושיות שהוא מציע ייפגעו. כאשר המצלמה נהרסת,החלפת מצלמה קדמית לגלקסיהיא פעולה שצריך לבצע.

מכיוון שהביקוש גבוה, היות ומדובר בתקלה נפוצה, כל מעבדת סמארטפונים מציעה שירות תיקון מצלמה קדמית במכשיר גלקסי שמתבצע במהירות. בעזרת השירות המקצועי, המכשיר שוב יכול לשמש לשיחות וידאו ותמונות אישיות.

החלפת מצלמה - מחירים

המחיר עבור החלפת מצלמה קדמית לגלקסי משתנה בהתאם לסוג המכשיר, ככל שהמכשיר מתקדם יותר, כך התיקון יקר יותר.

החלפת המצלמה בגלקסי

הדבר החשוב ביותר בשירות של החלפת מצלמה קדמית לגלקסיs1 I9000או גלקסי מדור מתקדם יותר הוא המצלמה החדשה שמתקינים לאחר שהישנה נהרסה. כדי לקבל את הטוב ביותר בעת השימוש במצלמה הקדמית, יש להרכיב מצלמה מקורית שמתאימה לסוג המכשיר. כמובן שעלות מצלמה מקורית היא גבוהה יותר, אך היא נותנת תמורה גבוהה בהתאם.

זהו אם כן הדבר הכי חשוב- איזו מצלמה אתם מקבלים בעד מחיר ההחלפה או התיקון? האם היא מקורית? האם היא מתאימה לסוג המכשיר שלכם?

החלפת המצלמה הקדמית היא פעולה שלרוב נפתרת תוך זמן קצר. כל מי שיש לו בעיה במצלמה יכול להגיע למעבדה מקצועית לתיקון סמארטפונים, לקחת אליו חזרה את המכשיר כעבור שעות ספורות.

תרופה מקדימה למכה

מכיוון שעלות החלפת מצלמה קדמית לגלקסי יכולה להיות גבוהה, כדאי למנוע מלכתחילה את התקלות בה עד כמה שאפשר. הדרך הכי טובה היא כמובן לשים על המכשיר כיסוי מיוחד שמגן על כולו, כולל המצלמה הקדמית.

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS