פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

מכללת בית רבקה
מכללת בית רבקה
קורא ספרים אלקטרוני POKE 3
קורא ספרים אלקטרוני POKE 3
מחיר מבצע: 749 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מצלמה קידמית לאייפון

 

החלפת מצלמה קדמית לאייפון

מצלמה קדמית לאייפון היא חלק שימושי מאוד במכשיר, ואיתה אפשר לעשות שיחות וידאו ולצלם תמונות איכותיות. כשצריך תיקון מצלמה קדמית לאייפון צריך מישהו מקצועי מהתחום בעל ידע וניסיון.

 

 

אם יש לכם אייפון, אתם וודאי נהנים משימוש תכוף במצלמה הקדמית שלו. כמה פעמים ביום אתם משתמשים בה ומה השימוש העיקרי שלכם במצלמה? האם אתם נוהגים לעשות שיחות וידאו עם חברים או בני משפחה דרך האייפון, או שאולי אתם משתמשים במצלמה לצילומי "סלפיס"? כך או כך, כשהמצלמה נהרסת או כשיש תקלה שצריך לפתור אותה, תיקון מצלמה קדמית של מכשיר האייפון צריך להתבצע על ידי מקצוענים מהתחום.

כידוע, מצלמה קדמית היא רגישה מאוד לכל מכה או פגיעה, וישנם מקרים בהם צריך לבצע החלפת מצלמה קדמית לאייפון לאחר שהמכשיר חטף חבטות רבות. אם כן, המיקום של המצלמה הקדמית הוא אידיאלי עבור שימוש יעיל במכשיר לצורכי צילום עצמי או שיחות וידאו, אך המיקום גם שם את המצלמה בסיכון. חשוב לבצע כל פעולה אפשרית על מנת להגן על המצלמה, לרבות כיסוי האייפון בתיק מיוחד. אך במידה והמצלמה נפגעת ואינה עובדת כראוי, יש לבצע תיקון מצלמה קדמית באופן מקצועי על מנת שהמצלמה תחזור לתפקוד תקין שלה.

חלפת מצלמה קדמית לאייפון 4

חלפת מצלמה קדמית לאייפון 4

יש מספר תקלות הקשורות למצלמה הקדמית של האייפון שהן נפוצות יותר מאחרות, ביניהן מצבים שבהם מערכת ההפעלה אינה מצליחה לפתוח את המצלמה, מקרים בהם אין פוקוס במצלמה או כשיש פיקסלים "שרופים". כשמדובר באייפון 4 למשל, תיקון מצלמה קדמית הוא פשוט יחסית אך כמובן דורש ידיים מקצועיות ומיומנות בעבודה שכזו. במידה ויש צורך להחליף את המצלמה, החלפת מצלמה קדמית לאייפון דורשת פירוק של המכשיר ושימוש במכשור מקצועי מתקדם בידי טכנאים מיומנים ומקצועיים. החלפת מצלמה קדמית למכשיר אייפון 4 כוללת התקנה של מצלמתVGA 0.3מגה-פיקסל, ומצלמות אחרות כאשר מדובר בדגם מתקדם יותר של המכשיר.

החלפת מצלמה קדמית לאייפון 5

חלפת מצלמה קדמית לאייפון 5

אייפון 5 הוא מכשיר מתקדם יותר ויקר יותר, ועל כן גם החלפת המצלמה הקדמית שלו יכולה להיות עבודה יקרה יותר. עם זאת, החלפה של המצלמה דורשת הבנה מקצועית בתחום כדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר. ולכן, על אף שיש "מדריכים" אונליין שמנסים להעביר את הידע, ראוי שכל בעל אייפון יפנה אל טכנאי מקצועי או מעבדת אייפון מקצועית על מנת להחליף את המצלמה, או לתקן אותה במידת האפשר.

תיקון מצלמה קדמית באייפון

לפעמים כל מה שצריך לעשות זה רק לתקן את המצלמה, מה שמפחית את העלות הסופית עבור השירות המקצועי. כאשר מדובר בצורך להחליף את המצלמה הקדמית, בין אם יש אחריות על המצלמה ובין אם לא, מי שנוהג להשתמש במצלמה הקדמית לעתים תכופות ורוצה שימוש מיטבי צריך מצלמה מקורית. 

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS