פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
מחיר מבצע: 1,199 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מסך לגלקסי

 

החלפת מסך לגלקסי

החלפת מסך לגלקסיs4 I9500

בסמארטפונים כמו גלקסיs4 I9500של סמסונג, המסך הוא החלק בעל השליטה הגדולה ביותר על המכשיר. כאשר המסך מתקלקל, החלפת מסך לגלקסיs4 I9500היא דבר הכרחי על מנת שהמכשיר יחזור להיות שימושי.

לא משנה לאיזה דור שייך הסמסונג שלכם, כל אחד מכם מקבל את מרבית השליטה על המכשיר שלו דרך המסך. המסך של הגלקסי כולל את הלחצנים והוא מראה את כל המידע שחשוב לנו, החל ממידע בסיסי כמו המספר ממנו מתקשרים אלינו והודעותSMSששולחים לנו ועד למידע נוסף כמו תכנים באינטרנט.

אם בחרתם להתקדם לגלקסיs4 I9500, גם המסך שלכם עלול להיהרס, על אף שמדובר בדור המתקדם ביותר. במקרה כזה,החלפת מסך לגלקסיs4 I9500היא הדבר היחיד שיאפשר לכם להשתמש במכשיר באופן המבוקש ולמעשה לקבל את מלוא התמורה למחיר שלו.

החלפת המסך – למה זה חשוב?

כאמור, המסך הוא חלק בעל חשיבות רבה במכשיר הגלקסי. אין חלופה לכל מה שהוא מציע, החל ממקשי מספרים ואותיות ועד לגלישה באינטרנט. רוב הפעולות שמבצעים במכשיר נעשות דרך מסך המגע.

מחירו של מכשיר הגלקסי הוא גבוה למדי, ובלעדי המסך המכשיר היקר לא שווה את הכסף. מסיבה זו, החלפת מסך לגלקסי היא פעולה שלא כדאי להתמהמה איתה, שכן בלעדי מסך תקין אי אפשר לענות לשיחות, לגלוש לאינטרנט, לשלוח או לקרוא מסרוני טקסט או הודעות וכן הלאה.

החלפת מסך לגלקסיs4 I9500– מתי צריך לבצע?

המסך של סמסונג גלקסי יכול להציג כמה תקלות נפוצות, בהן:

  • מסך לבן- כאשר המסך מציג תמונה לבנה נקייה.
  • מסך שבור- שברים או סדקים במסך נגרמים מסיבה אחת בלבד, והיא כמובן מכות שהמכשיר מקבל. זוהי אחריות של בעל המכשיר להגן עליו ככל האפשר מפני פגיעות, על ידי כיסוי מיוחד שגם נותן הגנה מפני נוזלים.

יש עוד סוגים של תקלות במסך המכשיר שצריכות לקבל את הטיפול המתאים, למשל הופעה של קווים או כתמים שחורים על המסך בעקבות נפילה של המכשיר, או תצוגה מטושטשת.

עבור כל התקלות האלה, יש פתרון אותו ניתן לקבל במעבדה מקצועית. העלות של תיקון מסך לגלקסיs4עומדת על מאות שקלים. התיקון לא נמשך זמן רב. יש לשים לב שהמסך שמותקן במקום זה שנשבר הוא חדש ומקורי.

שלבי העבודה

החלפת מסך לגלקסי היא פעולה שיכולה להשתנות במידה מסוימת בין דור אחד לאחר, בהתאם לאופן שבו המסך בנוי. אך בכל מקרה, יש לפרק את המכשיר כדי להוציא את המסך ממקומו. פעולה זו דורשת מיומנות ועדינות בידיים בכדי למנוע נזק למכשיר. על כן, לא מומלץ לנסות את החלפת המסך באופן עצמאי אם אין ניסיון קודם.

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS