פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30 . ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00     0504-60-40-20

מכללת בית רבקה
מכללת בית רבקה
GPS לאופניים ואופנועים FODSPORTS נגד מים
GPS לאופניים ואופנועים FODSPORTS  נגד מים
מחיר מבצע: 1,699 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מסך לאייפון 5  

החלפת מסך לאייפון 5

לא משנה מה המכשיר הסלולרי שבו משתמשים, המסך הוא החלק החשוב ביותר כי בלעדיו אי אפשר לכתוב או לקרוא הודעותSMS. החלפת מסך לאייפון 5 היא קריטית עוד יותר בשל הפונקציות הרבות שהמכשיר מציע.

♦ לא חשוב מה המכשיר הסלולרי שיש לכם, המסך תמיד היה ותמיד יהיה החלק החשוב ביותר במכשיר. בלעדי המסך, אי אפשר לעשות אפילו את הפעולות הבסיסיות ביותר, כמו לכתוב ולקרוא הודעותSMS. כמו כן, כאשר המסך לא עובד כראוי, לא ניתן לראות מה המספר שממנו מחייגים אלינו.

♦ כאשר מדובר באייפון 5, המסך הוא חלק חשוב עוד יותר בשל העובדה שבלעדיו אי אפשר לממש את מלוא הפוטנציאל של המכשיר ועל כן החלפת מסך לאייפון 5 היא פעולה שצריך לבצע כמה שיותר מהר כדי להמשיך ליהנות משימוש מיטבי במכשיר.

החשיבות של החלפת מסך לאייפון 5

♦ אייפון מכל הדגמים הוא לא סתם מכשיר סלולר אלא מחשב לכל דבר. בעזרת האייפון אפשר לבצע הרבה יותר מפעולות בסיסיות של שיחות והודעותSMS; המכשיר משמש גם לשימוש באפליקציות מיוחדות למגוון מטרות, גלישה באינטרנט, צפייה בסרטונים או ביצוע שיחות וידעו ועוד. בנוסף, ה"מקשים" הם חלק מהמסך וכשהמסך נהרס דבר אינו שימושי במכשיר מלבד הכפתור הראשי.

♦ כאשר המסך מקולקל או הרוס, המכשיר שאמור להיות מתקדם מתפקד כמכשיר סלולרי פשוט, והרי לא בעבור זה משלמים מחיר גבוה כל כך. על כן, החלפת מסך לאייפון 5 היא אחת הפעולות המבוקשות ביותר בקרב משתמשי האייפון שמעוניינים לקבל את התמורה המלאה עבור הסכום ששילמו על המכשיר כאשר קנו אותו.


החלפת מסך לאייפון 5

 


החלפת מסך באייפון 5

♦ החלפת מסך לאייפון 5 צריכה להתבצע כל זמן שהתקלה במסך גורמת לירידה משמעותית בחוויית השימוש במכשיר. כאשר יש נקודות שחורות על גבי המסך שאינן לכלוך אלא בעיה פנימית במכשיר, כאשר המסך שבור או סדוק ואפילו אם מדובר בשריטות עמוקות, יש להחליף את המסך.

♦ החלפת מסך באייפון 5 היא פעולה פשוטה יחסית בשל העובדה שתקלות במסך הן דבר נפוץ ועל כן כל טכנאי וכל מעבדת מחשבים מציעים את השירות. הנזקים במסך לרוב מתרחשים עקב נפילות של המכשיר או חבטות שהוא מקבל, ולכן חשוב לכסות אותו עם מגנים מיוחדים תוצרת אפל. אך במידה ובכל זאת המסך נהרס, יש לפנות אל מעבדה מקצועית או טכנאי מקצועי על מנת לקבל את המענה הנדרש.

♦ החלפה של המסך באייפון 5 לא נמשכת יותר מכשעה של עבודה, כך שאפשר במהירות לקבל את המכשיר חזרה כשהוא עובד בצורה הטובה ביותר. אך לעומת דגמים קודמים, המסך של אייפון 5 הוא יקר יותר, ולכן חשוב לתת למכשיר את ההגנה הטובה ביותר ולהשתמש בו ביתר זהירות. מומלץ לעשות ביטוח על המכשיר כדי שעלות התיקון של המסך תהיה נמוכה יותר.

 
 

החלפת מסך אייפון 5 או 5s

  ♦  באייפונים 5 ו5s החלפת המסך היא יקרה יחסית מכיוון שההחלפה   נעשית רק עם מסך מקורי ולא עם מסך חלופי, כפי שנעשית באייפונים הקודמים.

 

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS