פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

מכללת בית רבקה
מכללת בית רבקה
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE PRo Premium
מחיר מבצע: 1,199 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

אז למה צריך טאבלט?

 
 

אז למה צריך טאבלט?

המתנגדים טוענים שבסך הכל מדובר בסמארטפון גדול בלי טלפון וכזה שלא נכנס לכיס, אלו שכבר יש להם, לא מבינים איך אפשר בלעדיו. אז למה באמת צריך טאבלט?

לכל מצב בחיים יש מכשיר

כל מי שניסה לשבת על הספה בסלון עם המחשב הנייד על הרגליים שם לב כמה הדבר מגביל, מסורבל ולא נוח. לא רק שמאוד קשה לשלוט בעכבר, המחשב מחמם מאוד את הגוף ובגלל המשקל וחוסר היכולת לזוז אפשר להישאר כך רק למשך מספר דקות.

טאבלט מצד שני הוא אידיאלי לכל מצב. גודל המסך מזכיר ספר, אפשר לקרוא בו גם כשאין אור מסביב, אפשר להשתמש בו בכל צורת ישיבה או שכיבה. המעמדים מאפשרים להניח בנוחות את הטאבלט על המיטה מבלי להשתמש בידיים, וגם אם רוצים לקחת אותו ביד – הוא קל מספיק כדי לא להכביד יותר מדי.

מצד שני הטאבלט יותר חלש (מבחינת כוח המעבד) מכל מחשב נייד אבל לרוב חזק יותר מסלולרי, עוצמת העיבוד היא לא היתרון החשוב על הסלולרי – נסו לגלוש באתרים, לחפש מידע או להזמין מוצרים און ליין בסמארטפון, מדובר בדבר קשה מאוד אפילו במכשירים הגדולים יחסית. כאן טמון הסוד של הטאבלט, מכשירי טאבלט הם האמצע בין נוחות הגלישה לנוחות הישיבה- רובנו יושבים כל היום מול מסך המחשב בעבודה ולא יהיה לנו נחמד להמשיך את זה גם כשסיימנו לעבוד והגענו לבית, לעומת זאת להתרווח על הספה בסלון בזמן שהטלוויזיה פתוחה ברקע עם תוכנית אהובה וליהנות בו זמנית מאתר תוכן, משחק או קניות און ליין, זה כבר נשמע הרבה יותר כמו בילוי של סוף יום.

כל מה שמדיה צריכה

טאבלט מתאים לצריכת מדיה מכל הסוגים. נסו לקרוא מגזין על סמארטפון – להזיז את המסך, להגדיל, והכל כדי להצליח לראות על מה מדובר. מסך הטאבלט גדול מספיק כדי להכיל את כל התמונה בגודל סביר.

מדיה היא לא רק תמונות. היום כל חברות התוכן בטלוויזיה מציעות את מגוון התוכניות גם לטאבלטים. נכון, גם בסמארטפון אפשר לראות את הפרק שפספסתם אתמול, אבל בטאבלט תצליחו לראות אותו בנוחות, בגודל סביר, ומכל מקום. חווית הטלויזיה משתנה. טאבלט משחרר מהצורך להקליט ומשחרר מהצורך לראות את התוכניות בזמן שמשדרים אותן שלאו דווקא הכי נוח עבורנו.

רואים תכנים ביו-טיוב? בצפייה ישירה באתרים אחרים? הטאבלט מאפשר לעשות זאת בכל מקום, ללא צורך בלהפסיק את הצפייה רק כי הולכים להכין אוכל, או הולכים לרגע למחשב הנייח כדי להדפיס את העבודה לאוניברסיטה, או לחדר השינה כדי להתלבש.

לגלוש מכל מקום, בגדול

חלק גדול מהשימוש היומיומי במחשב הוא לגלישה: מענה לדואר אלקטרוני, שיטוט בפייסבוק, פרסום טוויטים, העלאת תמונות לאינסטגרם או בדיקה מהירה בויקי,IMDB    או בגוגל טרנסלייט. את כל אלו אפשר לעשות גם בסמארטפון, אבל בטאבלט נוח בהרבה. רואים את כל הדוא"ל, המסך נוח יותר לצפייה ודפדוף וכמות הגלילה יורדת באופן מרשים כשעוברים מהסמארטפון לטאבלט.

אז הכל טוב?

עדיין לא הכל טוב. המקלדת הווירטואלית לא נוחה להקלדת מסמכים או טקסט ארוך, האופיס לא עובד בדיוק כמו על המחשב והטאבלטים עדיין לא חזקים כמו המחשבים הניידים או הנייחים – לכן, לא מומלץ לפתוח עשר תוכנות במקביל. טאבלט הוא לא תחליף עדיין למחשב מן המניין, אבל מאז שחברת  אפל השיקהאת האייפד הראשון, עולם צריכת המדיה, הספרות, העיתונות והעבודה עם האפליקציות השתנתה לחלוטין. כבר היום ישנם ניצנים של טאבלטים המנסים להתגבר על בעיית המקלדת – בין אם מדובר בחברת אסוס שמשווקת מקלדות עם הטאבלטים החדשים שלה, או מקלדות בלוטות' בהן ניתן להשתמש עם הטאבלט.

טאבלט אולי עדיין אינו תחליף מלא למחשב, אולם הוא מסוגל לתת 90% ממה שהמחשב נותן – רק יותר נייד, יותר נוח ויותר מיידי. 

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS