פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

מכללת בית רבקה
מכללת בית רבקה
תחנת עגינה למחשבApple MacBook Pro
תחנת עגינה למחשבApple MacBook Pro
מחיר מבצע: 469 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

מערכות ניווט GARMIN


מכשיר ניווט גרמין

נמאס לכם ללכת לאיבוד בדרכים כל פעם כשאתם נוסעים למקום חדש שאתם לא מכירים? מכשיר ניווט גרמין לרכב יעזור לכם להתמצא בדרכים הזרות ולהגיע במהרה ליעד שלכם.

 
המוצרים במבצע
 GPS QUE GPS NOVOGO GPS GARMIN
 
 

עד לפני שהגיעה אפליקציית ווייז לעולמם של משתמשי מכשירי הסמארטפונים, היה להם קשה מאוד להגיע מנקודה אחת לאחרת בנהיגה עצמית כאשר היה מדובר בדרכים שהם לא מכירים. בעזרת האפליקציה, הם יכולים להגיע ביתר קלות אל היעד שלהם. אבל כידוע, בזמן נהיגה אסור אפילו לא לאחוז במכשיר הטלפון, ועל כן השימוש באפליקציה יכול להיות בעייתי במיוחד. מזל שיש תחלופה מצוינת- מכשיר ניווט גרמין שאפשר להתקין בקלות ברכב וכך לנווט בקלות בשטח.

מחיר קטן, תמורה גדולה

מכשיר ניווט שטח הוא תוספת מצוינת לכל רכב ולכל נסיעה, בין אם מדובר בטיול משפחתי, טיול אתגרי בשטח הפתוח, נסיעה לפגישה עסקית וכן הלאה. כל פעם שמתכוונים לנסוע בדרכים לא מוכרות, מכשיר ניווט גרמין מאפשר להגיע ליעד המבוקש בלי בעיה.

המחיר של המכשיר קטן יחסית, והתמורה שלו גדולה מאוד. לאחר שמתקינים ברכב את המאחז המיוחד שעליו אפשר להעמיד את המכשיר, השימוש במכשיר אפשרי בלי בעיה, וגם מתקבל על הדעת מבחינה חוקית. במילים אחרות, הנהג יכול לגעת במכשיר ולהשתמש בו בזמן הנהיגה (אם כי יש להיות זהירים בעת השימוש).

מכשיר ניווט גרמין הוא מכשיר ניווט שטח בעל מסך מגע איכותי והוא כולל גם דיברות bluetooth. אם כן, מדובר במכשיר בעל טכנולוגיה מתקדמת והוא שימושי עבור כל מי שרוצה לחסוך זמן ודלק על סיבובים מיותרים בכבישים לא מוכרים בניסיון להגיע לנקודת היעד.

חברת גרמין אחראית על ייצור של עוד כמה מכשירי GPS מתוחכמים ויעילים ,ביניהם שעון  ג'י.פי.אס המיועד לספורטאים וכולל מד דופק, קנדס אופניים, ג'י.פי.אס רגלי ועוד, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמכשיר הניווט של החברה הוא יעיל, איכותי ומקצועי.

 

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS