פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30 . ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00     0504-60-40-20  

אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב
ספר אלקטרוני BOYUE T62
ספר אלקטרוני BOYUE T62
מחיר מבצע: 1,249 ₪
מדדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול
קרן אלקטרוניקה ← קורא ספרים אלקטרוני בעברית ← ספר אלקטרוני ONYX BOOX
 0 מוצרים

ספר אלקטרוני ONYX BOOX

 
 
 


קוראי ספרים אלקטרוניים   Onyx Boox

ההתפתחות הטכנולוגית המהירה של ימינו לא פוסחת חובבי הקריאה. ספרים אלקטרוניים, שכבר מזמן אינם מחזה נדיר בזכות שפע של קוראים אלקטרוניים זמינים, הפועלים היטב גם בעברית, נקלטו היטב בקרב הקורא הישראלי.

כיום, בזכות התפתחותו של הדיו הדיגיטלי, מסתבר שאפילו מי שחשב שאין תחליף לספר מודפס עשוי נייר הולך ומשנה את דעתו. חוויית הקריאה של  ספר דיגיטאלי  בימינו איננה נופלת מזו של קריאת ספר מסורתי.

חוויה ברמות שונות

בשנים האחרונות עשה המותג  Onyx Boox  עליה לישראל, וניתן למצוא את מוצרי החברה ברמות שונות של מחיר, גימור, רזולוציה וזיכרון. בשורות הבאות נדגים 3 רמות שונות של מכשירים, שיכולים להתאים לקוראי ספרים אלקטרוניים מתחילים או לחילופין – מנוסים ומשופשפים.

·       ONYX Boox A60– המכשיר, המבוסס על טכנולוגיית ה-Wi-Fi   והדיו האלקטרוני, מספק חוויית קריאה נעימה. רזולוציית המסך סבירה וכך גם גודלו – 6 אינטש. עם משקל של 300 גרם, מדובר על בחירה קומפקטית ונוחה.

·       Onyx Boox i62ML– דגם זה של קורא ספרים אלקטרוני הוא כבר מתקדם בהרבה. גודל המסך דומה ודי סטנדרטי – 6 אינץ. הרזולוציה של המכשיר משופרת והוא מאפשר תצוגה של מספר גוונים רחב. בזכות מסך מגע איכותי, אפשרות השליטה טובות מאוד וניתן לבצע בקלות שינויים כגון הגדלת של קנה המידה, דפדוף בין תפריטים וכן הלאה. תאורה אחורית טובה מוסיפה גם היא לחוויית המשתמש. זיכרון פנימי מורחב, של 4 ג'יגה יענה על כל הצרכים של המשתמש הממוצע ולמעשה – הרבה מעבר לכך.

·       ONYX BOOX i62HD FIREFLY PRO– קורא ספר אלקטרוני   זיכרון פנימי מורחב של 4 ג'יגה, אבל יש במכשיר זה עוד הרבה יותר מזה. טכנולוגיית מגע מסוג מולטי, מעבד מהיר במיוחד שפועל במהירות של 800 מגה הרץ, תפעול נוח ולא פחות חשוב – מראה מרהיב עין. בנוסף, המכשיר תומך בכל הפורמטים המקובלים וגם בכאלה שנחשבים לנדירים. צריכת חשמל נמוכה וחסכונית, משלימה את התמונה ומעניקה חוויית משתמש מצוינת.

 

  ONYX BOOX C67HD – לכל מי שלא רוצה להתפשר ומעדיף ללכת על הטוב ביותר, אין ספק דגם זה של  קורא ספר אלקטרוני   ONYX BOOX C67HD  הוא התשובה, דגם חדש ביותר סוף 2014. גם כאן ניתן למצוא זיכרון פנימי מורחב של 4 ג'יגה, אבל יש במכשיר זה עוד הרבה יותר מזה, מכשיר אחידי להיום מצויד במעבד  כפול-ליבה 1.2G חדשה וגרסה חדשה יותר של מערכת ההפעלה   אנדרואיד 4.2 . טכנולוגיית מגע מסוג מולטי טאצ', תפעול נוח ולא פחות חשוב – מראה מרהיב עין. בנוסף, המכשיר תומך בכל הפורמטים המקובלים וגם בכאלה שנחשבים לנדירים. צריכת חשמל נמוכה וחסכונית, משלימה את התמונה ומעניקה חוויית משתמש מצוינת

 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS