פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30 . ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00     0504-60-40-20

ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
מחיר מבצע: 949 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מסך לאייפוד

  

החלפת מסך לאייפוד 4

אייפוד 4 הוא מכשיר נפוץ בקרב משתמשי טכנולוגיה מתקדמים, והשימוש בו יכול להיות מושלם כל עוד מטפלים במכשיר בצורה הראויה. אם יש צורך לעשות החלפת מסך לאייפוד 4 או תיקון של המסך, אלה צריכים להיעשות על ידי טכנאים מקצועיים.

אייפוד 4 הוא נגן מולטימדיה שתוכנן ועוצב על ידי חברת אפל. בעזרת המכשיר הזה, שנראה דומה מאוד למכשיר האייפון של אותה חברה, אפשר לראות סרטונים או תמונות ולהקשיב לקבצי מוסיקה.

האייפוד מורכב מנגן דיסק קשיח, מסך מגע ועוד מגוון חלקים, שכל אחד הוא חשוב בפני עצמו וכולם יחד אחראיים על פעילות תקינה של המכשיר ושימוש נוח בו העונה על כל הציפיות ועל המחיר אותו משלמים בעת הרכישה. אך למרות שכל החלקים חשובים, נראה שהמסך הוא המהותי מכולם, שכן במצב שבו המסך לא עובד, אין זה משנה שכל שאר החלקים תקינים. על כן, החלפת מסך לאייפוד 4 היא פעולה הכרחית על מנת לשוב להשתמש במכשיר מתי וכמה שרוצים.

תיקון מסך לאייפוד 4 מול החלפת מסך

חשוב להבדיל בין מקרים שבהם צריך לעשות תיקון מסך אייפוד לבין המקרים שבהם צריך להחליף את המסך לגמרי. כאשר מסך המגע של המכשיר מגיב לנגיעות ולתנועות האצבע שנוגעת בו, אין צורך להחליף את המסך. במקום זאת, אפשר לעשות תיקונים קטנים ולהחזיר את אותו המסך למקומו בתום התיקון. אם יש לכלוכים שנכנסו ומפריעים לראות את התמונה במלואה, אפשר לפרק את המסך, לנקות את הלכלוך שמפריע ולהרכיב את המסך חזרה. במידה והזכוכית של המסך נסדקה או נשברה, אפשר להחליף אותו בעלות נמוכה יותר מזו של החלפת המסך כולו.

קצת על תיקון מסך אייפוד

תיקון או החלפת מסך לאייפוד 4 הם שניהם פעולות פשוטות יחסית ודבר שבשגרה עבור משתמשים רבים. ולמרות זאת, מדובר בדברים שרק טכנאים מקצועיים מתחום האייפוד יכולים וראוי שיבצעו את התיקון או את ההחלפה לפי צורך.

החלפה של מסך לאייפוד 4 אורכת לא יותר משעה בערך וכשהיא מתבצעת על ידי מקצוענים מהתחום, אפשר מהר מאוד לחזור להשתמש במכשיר.

כדי להימנע מעלויות גבוהות מדי על החלפת מסך לאייפוד, מומלץ לבקש ממי שמתקן את המכשיר אחריות, שלרוב נמשכת לתקופה של 3 חודשים, כך שבמידה והמסך נהרס שוב לפני תום 3 החודשים מיום ההחלפה, ניתן להחליף אותו שוב ללא תשלום.

המחיר של החלפת מסך לאייפוד 4 נע בסביבות 350 עד 400 שקלים עבור מסך חדש ומקורי. במקרים מסוימים, כאשר המכשיר כבר ישן יחסית, כדאי לבדוק את הכדאיות של רכישת אייפוד חדש, שעלותו יכולה להיות בין 900 ל 2000 שקלים, תלוי בדגם ובמאפיינים.

ובכל מקרה, מומלץ לשמור היטב על האייפוד מפני חבטות, מכות ופגיעות במסך כדי למנוע נזק.


 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS