פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30 . ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00     0504-60-40-20

ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
מחיר מבצע: 949 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מסך לאייפד 4

 
 

החלפת מסך לאייפד 4

בין אם אתם משתמשים במכשיר לגלישה באינטרנט, לביצוע שיחות וידאו, למשחקים, צפייה בסדרות או סרטים וכן הלאה, לא תוכלו להשתמש בו לפני שתחליפו את המסך שנהרס. אם יש לכם אייפד 4 וצריך להחליף לו את המסך, מומלץ שתפנו לטכנאי אייפד מקצועי או מעבדה מקצועית לתיקון המכשיר, שם יוכלו לבצע עבורכם החלפת מסך לאייפד כדי שתוכלו לחזור לשימוש קבוע במכשיר.

במעבדה מקצועית או דרך טכנאי מקצועי, תוכלו להשיג החלפת מסך לאייפד בהתאם לדור של המכשיר. בין אם מדובר באייפד 4 או גרסאות קודמות של המכשיר, רק מקצוענים מהתחום יוכלו לפרק את המסך הישן ולהרכיב את המסך החדש בצורה הנכונה ומבלי ליצור נזק כלשהו למכשיר.

מתי צריך להחליף את המסך?

מסכים תמיד יכולים להיהרס בצורה כזו או אחרת. שימוש בכל האמצעים שיש בהיצע כדי למנוע נזק למסך של האייפד הוא דבר חשוב שיכול להקטין באופן משמעותי את הסיכויים שהמסך ייהרס, אבל אין בזה הבטחה כלשהי, כלומר הם לא מספקים הגנה ב 100 אחוז. על כן, נזקים באייפד עדיין עלולים להתרחש, וכאשר צריך החלפת מסך לאייפד יש לפנות למעבדה או טכנאי שמתמחים בתיקון המכשיר; הין אם צריך החלפת מסך לאייפד 3 או החלפת מסך לאייפד 2, העבודה צריכה להיעשות על ידי מישהו המתמחה בתיקון של כל מוצרי חברת אפל, ובפרט באייפד.

שברים או סדקים במסך מחייבים תיקון, אבל לא רק הם. יש עוד כמה מקרים בהם כדאי לעשות החלפת מסך לאייפד על מנת לשפר את חוויית השימוש ולהחזיר את המכשיר למצב האופטימלי שלו. בין השאר, ראוי להחליף את המסך של האייפד כאשר מופיעים עליו פסים רצים או כתמים שחורים או אם יש על המסך הרבה שריטות.

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר והתיקון שיאפשר חזרה לשגרה בכל הנוגע לשימוש במכשיר, החלפת מסך לאייפד 4 או אייפד מדורות קודמים צריכה להיעשות בצורה המיטבית. על כן, מומלץ שלא לנסות להחליף את המסך באופן עצמאי כל עוד אין את הידע והמיומנות הנחוצים כדי לבצע את העבודה. מעבדה או טכנאי עם התמחות בתיקון מכשירי אפל, ובפרט מכשיר אייפד הם הכתובת הנכונה.


 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS