פתוח כל יום משעה: 11:00 עד 19:30 . ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 15:00     0504-60-40-20  

מכללת בית רבקה
מכללת בית רבקה
ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
ספר אלקטרוני ONYX BOOX C67CARTA HD ML זמין במלאי
מחיר מבצע: 949 ₪
מדדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Pocketbook touch lux 3
WAZE
שירות תיקונים
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

החלפת מסך לאייפון 4 בחולון


 החלפת מסך לאייפון 4

החלפת מסך לאייפון


 

החלפת מסך באייפון 4


אחת התקלות הנפוצות ביותר באייפון היא כשהמסך נשבר או נסדק חלקית ומצריך החלפת מסך אייפון. רוב בעלי האייפון דואגים לשים מגן מסך ומשתמשים בנרתיקים עשויים מפלסטיק או סיליקון. אך מגן המסך לא מגן על מסך האייפון מפני נפילה וכל נפילה מגובה יכולה לגרום לשבירת המסך שתצריך את החלפת מסך האייפון.

מגן המסך נועד למנוע אך ורק סריטות על המסך, ולא יכול למנוע את שבירת המסך. כיסוי הסליקון יכול רק לצצמם את סיכון שבירת גב האייפון אבל בדרך כלל לא מונע את שבירת מסך האייפון. יש מקרים בהם מסך האייפון נשבר אבל עדיין אפשר להמשיך להשתמש בו אפילו שחלק מהסך מנופץ.

ישנם אנשים שממשיכים להשתמש באייפון  מטעמי חיסכון או שפשוט לא אכפת להם איך נראה המכשיר והעובדה שהוא ממשיך לעבוד מספיקה להם. אך עובדה שכדאי לדעת היא שמסך האייפון הוא לא רק בשביל יופי, במסך אייפון סדוק יכול בקלות לחדור ליכלוך ואבק ולעיתים אף לחות או רטיבות.

הרטיבות יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך ללוח האם ויצרוך את החלפתו. מחיר החלפת לוח האם יכול להגיע ל-70% ממחיר אייפון 4. לכן מומלץ לא לדחות את תיקון המסך או לחלופין לא להשתמש בו עד פתרון הבעיה.

החלפת מסך האייפון דורשת את פירוק המכשיר לגורמים ומומלץ שהתיקון יעשה אך ורק על ידי טכנאי אלקטרוניקה מקצועי. רוב הטכנאים הינם מתלמדים בלבד שלמדו רק לפרק ולהרכיב, ואין להם ידע מקצועי בתחום.

אנו נתקלים בהרבה מקרים בהם מסך האייפון הוחלף עלי ידי מעבדה לא מקצועית. הסימנים לעבודת תיקון חובבנית הם בין השאר כאשר חסרים ברגים וההברגות הרוסות, לאחר פירוק המסך השבור המכשיר לא נוקה כראוי ונשארו שאריות זכוכית, או כאשר המסך החדש לא הודבק על המסגרת והורכב על שאריות הזכוכית של המסך השבור.

לאחר תיקון אייפון במעבדה לא מקצועית, הלקוח, ברוב המקרים מקבל מכשיר נקי ויפה ומרוצה מהתיקון. אך הוא לא יודע שהמסך שהוחלף על ידי איש לא מקצועי, מה שאומר שכל נפילה יכולה לגרום לסדק או להתרסקות המסך. במכשיר שלא הורכב כראוי יכולות בהמשך להופיע תקלות בלתי צפויות.

לכן אנו ממליצים לכם לבחור את המעבדה לא רק לפי המחיר אלא גם על פי בעל המקצוע שמבצע את התיקונים. אנו גם ממליצים גם לא ללחוץ על הטכנאי לבצע את העבודה בזמן קצר מדי.

אנו חושבים שעליכם למסור את המכשיר למעבדת תיקון מקצועית ולמצוא מכשיר חלופי עד סיום התיקון. כך יוכל הטכנאי לבצע את התיקון בלי לחץ מיותר ותיקון האייפון יעשה על הצד הטוב ביותר.
 

 
 
        החלפת מסך באייפון 4 בניגוד לאייפונים הקודמים לו, יש צורך להחליף את המסך כולו.                       כי לא ניתן להפריד בין מסך המגע ובין מסך ה-LCD. לכן מחליפים את המסך כולו
        שמורכב משלוש שכבות:
 
 
 1.  מסך-LCD, הצג הראשי                                                                     החלפת מסך לאייפון 4
 
 2.  מסך המגע
 3.  הזכוכית החיצונית המודבקת על מסך המגע


החלפת המסך אייפון 4180 ש"ח
חלפת המסך אייפון 4s 190 ש"ח

 במעבדת קרן אלקטרוניה כל תיקונים מבוצעים  על די טכנאי מנוסה בתחום. התיקונים ברמה  הגבוהה ביותר. המעבדה שלנו מצוידת במכשור מתאים ומתקדם אשר בשילוב עם מקצועיות של  הטכנאי  מאפשר תיקון אופטימלי ביותר.

 

 

 
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
מדדברים ברוסית
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
WAZE
Pocketbook touch lux 3
שירות תיקונים
ספרים אלקטרוניים ועזרים
טאבלטים
ASUS R600 GPS